Najczęściej zadawane pytania – doPsychologa

Kontakt i rejestracja pacjentów +48 500 400 459 

Masz pytania?

Jeśli masz pytania dotyczące naszych usług lub procesu terapeutycznego, jesteśmy tutaj, aby na nie odpowiedzieć. Zależy nam na tym, aby zapewnić Ci pełne zrozumienie i wyjaśnić wszelkie wątpliwości, które możesz mieć.

Najczęściej zadawane pytania

Czy dobieramy odpowiedniego psychologa?

W naszej praktyce bardzo ważne jest zapewnienie odpowiedniego dopasowania między klientem a psychologiem. Każdy przypadek jest analizowany indywidualnie, aby dobrze zrozumieć potrzeby, preferencje i cele klienta.

Jaka jest częstotliwość spotkań?

Na początku terapii zazwyczaj spotkania odbywają się częściej, na przykład raz w tygodniu. Ta częstotliwość umożliwia budowanie relacji terapeutycznej, zgłębianie problemów i rozpoczęcie procesu terapeutycznego. W miarę postępu terapii i osiągania zamierzonych celów, częstotliwość spotkań może się zmniejszać, na przykład na jeden raz na dwa tygodnie lub raz w miesiącu.

Ile trwa terapia?

Niektóre osoby mogą osiągnąć znaczące rezultaty po kilku sesjach, podczas gdy inni mogą potrzebować dłuższego okresu terapii. Terapia może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy lub nawet dłużej, w zależności od skomplikowania problemu i postępów terapeutycznych.

Czy można zmienić psychologa w trakcie terapii?

W naszym podejściu szanujemy indywidualne potrzeby i preferencje klienta. Jeśli w trakcie terapii pojawią się wątpliwości co do kontynuowania pracy z danym psychologiem, klient ma prawo zwrócić uwagę na swoje potrzeby i zgłosić chęć zmiany terapeuty.

Pomogliśmy już ponad 1000 pacjentów w rozwiązaniu ich problemów

Jesteśmy zaszczyceni, że dotychczas mieliśmy możliwość pomóc aż 1000 pacjentom w ich drodze do zdrowia i samorealizacji. Nasza misja polega na zapewnieniu profesjonalnej opieki psychologicznej i terapeutycznej, która odzwierciedla nasze zobowiązanie wobec dobra i dobrostanu naszych pacjentów.

Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i indywidualnemu podejściu, tworzymy bezpieczną i wspierającą przestrzeń, w której nasi pacjenci mogą odkrywać swoje emocje, przepracowywać trudne doświadczenia i rozwijać umiejętności radzenia sobie. Nasi wykwalifikowani psycholodzy i terapeuci angażują się w pełni, aby zapewnić wysoką jakość terapii i pomóc pacjentom w osiągnięciu pozytywnych zmian w swoim życiu.